اگر شما هم احساسی هستید دیدن این سه انیمیشن توصیه می شود

اگر شما هم احساسی هستید دیدن این سه انیمیشن توصیه می شود

اگر شما هم احساسی هستید دیدن این سه انیمیشن توصیه می شود

اگر شما هم عاشق دیدن انیمـیشن هستید و آن هم از نوع احساسی این سه انیمیشن را به شما توصیه می کنم. البته انیـمیشن های زیادی وجود دارد ولی این سه انیمیشن را برای شما گلچین کردیم تا به شما معرفی کنیم :

Inside Out

اولین انیمیشن احساسی انیـمیشن Inside Out است که بسیار شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد و قطعا باعث بغض و اشکتان خواهد شد. این انیـمیشن در مورد احساسات درونی انسان یعنی خشم و نفرت، شادی، غم و ترس بوده و چالش‌های زندگی انسان با این عواطف را به تصویر می‌کشد. این انیـمیشن به جرات یکی از بهترین انیـمیشن‌های احساسی جهان است که موفق به دریافت جایزه اسکار نیز شد. انیـمیشن ‌احساسی inside out توسط دو شرکت والت دیزنی و پیکسار ساخته شد.

Soul

این روزها حتما در شبکه‌های اجتماعی تعریف و تمجیدهایی از انیمیشن Soul (روح) را شنیده‌اید. این انیمیشن فوق‌العاده جذاب محصول سال ۲۰۲۰ بوده که مورد توجه بسیاری از مردم قرار گرفته و برای بینندگان بسیار جذاب و تاثیرگذار بوده است. به نظر بسیاری از منتقدین و مردم، انیـمیشن احساسی Soul یکی از بهترین انیمیشن‌های چند سال اخیر بود  که توسط کمپانی پیکسار ارائه شد. این انیمـیشن احساسی، نگاهی عمیق به زندگی را نشان می‌دهد. این انیمیشن سعی دارد به ما یادآور شود که معنای واقعی زندگی چیست و هدف زندگی از بدو تولد چه بوده است. در انیـمیشن روح تلنگری به بیننده زده می‌شود که برای زندگی و علایقش قدمی بردارد و از روزمرگی زندگی خارج شود.

CoCo

انیمیشن CoCo نیز یکی از انیمیشن‌های فوق العاده ‌احساسی بوده که تاثیر زیادی بر مخاطب گذاشته است. این انیـمیشن در مورد موسیقی و ارتباط انسان با موسیقی است. این انیمـیشن موزیکال بوده و در دنیای مردگان ساخته شده است. در نهایت می‌توان گفت که این سه انیمیشن از محبوب‌ترین انیـمیشن‌های‌ احساسی هستند که مورد توجه مخاطبان سراسر جهان قرار گرفته‌اند. در نتیجه اگر به دنبال یک انیمـیشن فوق‌العاده احساسی هستید این سه کارتون بی‌نظیر را حتما تماشا کنید و نظرات خود را در مورد این سه انیمـیشن با ما به اشتراک بگذارید.

۹۰ جمله ناب انگیزشی سری ۱۰۰۱